Titles you rated
GachiakutaRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Undead Murder FarceRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 2.0- Bungo Stray DogsRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0