Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0- A Good HusbandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
DriftRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Conversations with GodRated ★ 3.0
Funny NeighborsRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Bayside ShakedownRated ★ 1.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0