Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5