Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0