Movies
Ratings
141
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0