Movies
Ratings
474
DogvilleRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The NunRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 5.0