Series
Ratings
37- SkinsRated ★ 5.0
 SkinsRated ★ 4.5 SkinsRated ★ 4.5
 SkinsRated ★ 4.5 SkinsRated ★ 4.5
 Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5 Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
 The Little Drummer GirlRated ★ 5.0 The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
 Beef Season 1Rated ★ 5.0 Beef Season 1Rated ★ 5.0
 Pachinko Season 1Rated ★ 5.0 Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
 Tokyo GhoulRated ★ 5.0 Tokyo GhoulRated ★ 5.0
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
 Sex EducationRated ★ 4.0 Sex EducationRated ★ 4.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 3.0 Breaking BadRated ★ 3.0
 Breaking BadRated ★ 3.0 Breaking BadRated ★ 3.0
 Stranger ThingsRated ★ 2.5 Stranger ThingsRated ★ 2.5
 Stranger ThingsRated ★ 3.0 Stranger ThingsRated ★ 3.0
 ERASEDRated ★ 2.5 ERASEDRated ★ 2.5
 Years and YearsRated ★ 4.5 Years and YearsRated ★ 4.5
 ExtracurricularRated ★ 4.0 ExtracurricularRated ★ 4.0