Movies
Ratings
83
UnstoppableRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
The LosersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0