Series
Ratings
349
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0