Titles you rated
Troll FactoryRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
PolarRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Get the GringoRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
In BrugesRated ★ 4.0
The Good NeighborRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0