Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Swing KidsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5