Movies
Ratings
24
My Best SummerRated ★ 5.0- Take Me to the MoonRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0