Movies
Ratings
1006
The Quiet GirlRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
Daughters, Wives and a MotherRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 4.5- HOSANNARated ★ 2.0
- The Fruits of the EarthRated ★ 1.0
Kumiko, the Treasure HunterRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
The Duke of BurgundyRated ★ 3.5
Be with MeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
GlóriaRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 2.5
A Second ChildhoodRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
급한 사람들Rated ★ 1.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Running on EmptyRated ★ 4.0
LavaRated ★ 1.0