Movies
Ratings
228
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
LetoRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5