Movies
Ratings
40
The ApprenticeRated ★ 4.5
The KingmakerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
And While We Were HereRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0