Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5