Movies
Ratings
214
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5