Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 2.5
TrollsRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The TableRated ★ 3.5
Pieces of a WomanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
HostelRated ★ 2.0
Soul MateRated ★ 4.0