Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0