Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0