Titles you rated
The CroodsRated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
TenetRated ★ 1.5
GreenlandRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 0.5