Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
RushRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0