Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
The PittRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0