Movies
Ratings
369
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 1.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Flavors of YouthRated ★ 1.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5