Series
Ratings
172
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Nyaight of the Living CatRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 2.5
With You and the RainRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.5
Dan Da DanRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.5
Apocalypse HotelRated ★ 4.5