Series
Ratings
233
ShamelessRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hong Gil-dongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0- Seoul DdukbaegiRated ★ 4.5
Golden EraRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0