Movies
Ratings
247
WonkaRated ★ 1.0
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
HuntRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0