Movies
Ratings
1141
SwordsmanRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.0
Forbidden City CopRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
DreddRated ★ 1.0
The CollectionRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 1.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.0
The GreyRated ★ 3.0
The HuntedRated ★ 3.5
Postman to HeavenRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
ScoutRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Royal Tramp 2Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0