Movies
Ratings
265
MementoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Winter on Fire: Ukraine's Fight for FreedomRated ★ 3.5
Miles Davis: Birth of the CoolRated ★ 4.0- Papers, Please: The Short FilmRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Black JackRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Black MassRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Ninja ScrollRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0