Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
BanditsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0