Series
Ratings
132
S LineRated ★ 1.0
Money GameRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 신들린 연애Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0- 모든 패밀리Rated ★ 4.5
She Makes My Heart FlutterRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5