Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
The WalkRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5