Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5