Movies
Ratings
925
Wind RiverRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
BandhobiRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0