Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 1.0
TedRated ★ 1.0