Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0