Movies
Ratings
431
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The ParamedicRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0