Series
Ratings
19
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0