Movies
Ratings
342
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
AlienRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0