Series
Ratings
22
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5