Movies
Ratings
333
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5