Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 1.5- DoubtRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0