Movies
Ratings
726
Rough NightRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 1.0
KlausRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5