Series
Ratings
102
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0