Titles you rated
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 0.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 1.0
UnknownRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 0.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0