Titles you rated
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0- Shinjuku SwanRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
DesireRated ★ 2.0
MonellaRated ★ 2.0
CheekyRated ★ 2.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Monkey KingRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0