Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0