Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
The AccusedRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 4.5