Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0