Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0